Lot 24
Online Only - bedrijfscollectie met CoBrA kunst - Deloitte Nederland
Karel Appel (1921-2006)

Windmill

gesigneerd en gedateerd 86 (linksonder)

litho, genummerd 3/24, 44x65 cm (met lijst 62x82 cm)

€ 300,00
€ 500,00
€ 500,00

Hamerprijs: € 500