Lot 23
Online Only - bedrijfscollectie met CoBrA kunst - Deloitte Nederland
Jan Cremer (1940)

Altaï

met potlood gesigneerd en gedateerd 88 (rechtsonder)

zeefdruk, genummerd 225/250, 115x80 cm (met lijst 117x102 cm)

€ 150,00
€ 250,00
€ 160,00

Hamerprijs: € 160