Lot 21
Online Only - bedrijfscollectie met CoBrA kunst - Deloitte Nederland
Theo Wolvecamp (1925-1992)

Compositie

met potlood gesigneerd en gedateerd '81 (rechtsonder)

litho, genummerd e.a., 42x61 cm (met lijst 64x80 cm)

€ 150,00
€ 250,00
€ 160,00

Hamerprijs: € 160