Lot 20
Online Only - bedrijfscollectie met CoBrA kunst - Deloitte Nederland
Corneille (1922-2010)

Avant que la lune n'apparaisse le soleil déverse son sang sur l'herbe (Nummer 1 uit serie Enchantements de l'été 1977)

gesigneerd en gedateerd '77 (rechtsonder)

litho, genummerd 31/125, 64,5x49,5 cm (met lijst 87x70 cm)

€ 200,00
€ 300,00
€ 160,00

Hamerprijs: € 160