Lot 18
Online Only - bedrijfscollectie met CoBrA kunst - Deloitte Nederland
Corneille (1922-2010)

Cobra

gesigneerd en gedateerd '88 (rechtsonder)

zeefdruk, genummerd H/C 18/30, 75x75 cm (met lijst 104x104 cm)

€ 300,00
€ 500,00
€ 600,00

Hamerprijs: € 600