Lot 17
Online Only - bedrijfscollectie met CoBrA kunst - Deloitte Nederland
Sees Vlag (1934-2018)

Rijswijk - Jan Thijssenweg 2

met potlood gesigneerd en gedateerd 1985 (middenonder)

linosnede, genummerd 7/200, 32x44 cm (met lijst 51x66 cm)

€ 70,00
€ 100,00
€ 70,00

Hamerprijs: € 70