Lot 16
Online Only - bedrijfscollectie met CoBrA kunst - Deloitte Nederland
Sees Vlag (1934-2018)

Koninklijke Stallen in Den Haag

met potlood gesigneerd en gedateerd 1982 (linksonder)

linosnede, genummerd 139/300, 41x58 cm (met lijst 51x71 cm)

€ 70,00
€ 100,00
€ 240,00

Hamerprijs: € 240