Lot 15
Online Only - bedrijfscollectie met CoBrA kunst - Deloitte Nederland
Josum Walstra (1935)

Pier 003

gesigneerd en gedateerd 89 (middenonder)

gouache, 49x59 cm (met lijst 80x70 cm)

Galerie Maghi Bettini, Amsterdam

€ 100,00
€ 200,00
€ 80,00

Hamerprijs: € 80