Lot 11
Online Only - bedrijfscollectie met CoBrA kunst - Deloitte Nederland
Corneille (1922-2010)

Serie ''100 jaar Concertgebouw'' (1988), nr I

met potlood gesigneerd en gedateerd '88 (rechtsonder)

zeefdruk, genummerd 182/200, 30x48 cm (met lijst 60x75 cm)

€ 150,00
€ 250,00
€ 300,00

Hamerprijs: € 300