Lot 10
Online Only - bedrijfscollectie met CoBrA kunst - Deloitte Nederland
Lei Molin (1927-1990)

Atahualpa Yupanqui

met potlood gesigneerd en gedateerd '88 (rechtsonder)

zeefdruk, genummerd 33/40, 119x90 cm (met lijst 122x94 cm)

€ 100,00
€ 200,00
€ 60,00

Hamerprijs: € 60