Lot 9
Online Only - bedrijfscollectie met CoBrA kunst - Deloitte Nederland
Karel Appel (1921-2006)

Three heads

gesigneerd (rechtsonder)

litho, genummerd 33/80, 52x68 cm (met lijst 73x93 cm)

€ 300,00
€ 500,00
€ 325,00

Hamerprijs: € 325