Lot 8
Online Only - bedrijfscollectie met CoBrA kunst - Deloitte Nederland
Karel Appel (1921-2006)

Oiseau-hurlant

gesigneerd en gedateerd 77 (rechtsonder)

litho, genummerd 128/150, 37x55 cm (met lijst 67x85 cm)

€ 300,00
€ 500,00
€ 650,00

Hamerprijs: € 650