Lot 7
Online Only - bedrijfscollectie met CoBrA kunst - Deloitte Nederland
Karel Appel (1921-2006)

Spelend in het blauw

gesigneerd en gedateerd 77 (rechtsonder)

zeefdruk, genummerd ea (épreuve d'artiste), 50x50 cm (met lijst 95x95 cm)

€ 300,00
€ 500,00
€ 475,00

Hamerprijs: € 475