Lot 5
Online Only - bedrijfscollectie met CoBrA kunst - Deloitte Nederland
Jan Cobbaert (1909-1995)

Le petit monde

met potlood gesigneerd en gedateerd '87 (rechtsonder)

zeefdruk, genummerd 42/150, 36x36 cm (met lijst 70x59 cm)

€ 150,00
€ 250,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120