Lot 4
Online Only - bedrijfscollectie met CoBrA kunst - Deloitte Nederland
Corneille (1922-2010)

Communicatie

met potlood gesigneerd en gedateerd '90 (middenonder)

zeefdruk, genummerd 123/200, rond 58 cm (met lijst rond 80 cm)

€ 150,00
€ 250,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120