Lot 3
Online Only - bedrijfscollectie met CoBrA kunst - Deloitte Nederland
Corneille (1922-2010)

L'oiseau attendu

met potlood gesigneerd en gedateerd '96 (rechtsonder)

litho, genummerd 29/200, 50x61 cm (met lijst 78x90 cm)

€ 200,00
€ 300,00
€ 160,00

Hamerprijs: € 160