Lot 2
Online Only - bedrijfscollectie met CoBrA kunst - Deloitte Nederland
Corneille (1922-2010)

Femme, chat, serpent, oiseau

met potlood gesigneerd en gedateerd '96 (rechtsonder)

litho, genummerd 25/200, 32x26 cm (met lijst 59x49 cm)

€ 150,00
€ 250,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120