Lot 1
Online Only - bedrijfscollectie met CoBrA kunst - Deloitte Nederland
Corneille (1922-2010)

Maanclown

met potlood gesigneerd en gedateerd '94 (rechtsonder)

zeefdruk, genummerd 11/200, 38x46 cm (met lijst 85x82 cm)

€ 150,00
€ 250,00
€ 160,00

Hamerprijs: € 160