Lot 45
December veiling 2014
Hollandse School (19e eeuw), manier van Ruysdael

Rivierlandschap met vissers vee

olieverf op paneel, 32,5x53 cm

€ 400,00
€ 600,00
€ 200,00

Hamerprijs: € 200