Lot 22
Online Only - Fine Art - juni 2019
Arnold Bernard Neujean (1887-1959)

Gezicht op huizen en een achtertuin

gesigneerd 'Neujean' (linksonder)

olieverf op doek, 64x84 cm (met lijst: 83x103 cm)

Conditie: oppervlakte vuil en klein gaatje linksonder (zie foto's)