Lot 523
Vendue Next Door - 5 tot 17 december 2018

V. Kobec (20e eeuw)

Frustratie

olieverf op doek, 79x59 cm

€ 50,00
€ 100,00
€ 20,00

Huidig bod: € 20

Bied
Inclusief opgeld: €