Lot 510
Indonesian Art Sale Online - 29 August 2019
B.S. Nurdin (1915-1987)

A market scene with food stalls/Een markttafereel met kraampjes

gesigneerd en gedateerd 'Nurdin B.S./ '73' (linksonder) en opnieuw gesigneerd (op de achterzijde)

olieverf op paneel, 48,5x38,5 cm (met lijst: 60x51 cm)

€ 150,00
€ 250,00

Startbod: € 90