Lot 514
Indonesian Art Sale Online - 29 August 2019
B.S. Nurdin (1915-1987)

At a pottery stall in the bazaar/Bij een aardewerk kraam in de bazaar

gesigneerd en gedateerd 'Nurdin B.S. '78' (linksonder) en opnieuw gesigneerd (op de achterzijde)

olieverf op doek, 48,5x38,5 cm (met lijst: 62x52 cm)

€ 150,00
€ 250,00

Startbod: € 90