Lot 108
Algemene kunst- en antiekveiling - Maart 2019
Hollandse School (1e kwart 20e eeuw)

Een geplukte kip

olieverf op board, 58x27 cm

€ 500,00
€ 700,00
€ 400,00

Hamerprijs: € 400