Lot 107
Christmas Auction - 12, 13 en 14 december 2018

Petrus Kiers (1807-1875)

Dames- en herenportret

beide linksmidden get. en gedateerd 1852

olieverf op doek, ovaal (2x), 41x32 cm

€ 1.200,00
€ 1.800,00