Lot 93
Online-Only - Fine Art & zilver - januari/februari 2019
Franse School (18e eeuw, omgeving Fragonard)

Omgeving Fragonard

onduidelijk gesigneerd (rechtsonder)

waterverf op papier, 18x30 cm (met lijst: 37x49 cm)

Conditie: goede conditie

€ 300,00
€ 500,00
€ 160,00

Hamerprijs: € 160