Lot 45
Christmas Auction - 12, 13 en 14 december 2018
J. Wichmann (19e eeuw)

Portret van kind in wit jurkje met roze strikken

rechtsonder get. en gedateerd 1893

pastel op papier, ovaal, in vergulde strikomlijsting, 34x26 cm

€ 400,00
€ 600,00