Lot 41
Christmas Auction - 12, 13 en 14 december 2018
Hollandse School (19e eeuw)

Portet van dame met medaillon

olieverf op doek, 64x52 cm (ovaal)

€ 300,00
€ 500,00
€ 160,00

Hamerprijs: € 160