Lot 40
Christmas Auction - 12, 13 en 14 december 2018
Jan Kruysen (1874-1938)

Brabants boerendorp

l.o. get. 'J Kruysen' en gedateerd Meyel 1918

olieverf op doek, 45x53 cm

€ 200,00
€ 300,00