Lot 23
Christmas Auction - 12, 13 en 14 december 2018
Hollandse School (rond 1900)

Stilleven met Vlaamse gaai en een vijzel

rechtsonder onduidelijk get. en onduidelijk gedateerd

olieverf op doek, 63x46 cm