Lot 22
Christmas Auction - 12, 13 en 14 december 2018

Denis-Pierre Bergeret (1846-1910)

Stilleven met pruimen in een mand en op een bord / A still life with plums in baskets and on plates

rechtsonder get. 'D Bergeret.'

olieverf op doek, 52,5x72 cm

€ 600,00
€ 800,00