Lot 15
Online Only Fine Art & Works on Paper - september 2019
J. de Beer (18de eeuw)

Romeinse ruïne, mogelijk de baden van Caracalla in Rome

gesigneerd (op de achterzijde)

bruine inkt op papier, 16x24 cm (met lijst: 36x44 cm)

Conditie: enigszins vergeeld en foxing, verder goed

€ 200,00
€ 300,00

Startbod: € 100