Lot 24
Online-Only - Fine Art & zilver - januari/februari 2019

Willem Bastiaan Tholen (1860-1931) (3x)

Blad uit schetsboek; zeilschip; gevelstudie

waarvan 1 gesigneerd 'Th' (rechtsonder)

2x zwart krijt op papier, 1x krijt en aquarel op papier, alle zonder lijst, circa 22x30 cm (in passe-partout: 47x61 cm)

Conditie: enigszins verkleurd, verder goed

€ 200,00
€ 300,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100