Lot 23
Online-Only - Fine Art & zilver - januari/februari 2019
François Pieter ter Meulen (1843-1927)

Herdersjongen (recto); figuur op landweg (verso)

gesigneerd in initialen 'T.M.' (rechtsonder)

houtskool op papier, zonder lijst, 33x23 cm (shaped) (in passe-partout: 61x47 cm)

Conditie: foxing, papierrestauratie, lijmsporen aan de achterzijde