Lot 18
Online-Only - Fine Art & zilver - januari/februari 2019
Heinrich Martin Krabbé (1868-1931)

Oudere vrouw met slapend kind

gesigneerd en gedateerd 'H.M. Krabbé./1906.' (linksboven)

aquarel, zonder lijst, 38x45 cm (in passe-partout: 61x47 cm)

Provenance:
-Veiling, Van Marle & Bignell, Den Haag, 17 juni 1970, lot 416.

€ 150,00
€ 250,00
€ 260,00

Hamerprijs: € 260