Lot 17
Online-Only - Fine Art & zilver - januari/februari 2019
Chris Lebeau (1878-1945)

Boslandschap

gemonogrammeerd en gedateerd '1931' (linksonder)

potlood op papier, zonder lijst, 35x60 cm (in passe-partout: 47x61 cm)

Provenance:
-Veiling, Van Marle & Bignell, Den Haag, 18 maart 1969, lot 346.

Conditie: sterk verkleurd en scheur linksonder