Lot 15
Online-Only - Fine Art & zilver - januari/februari 2019
Jan Adam Zandleven (1868-1923)

Stilleven met potten

gesigneerd en gedateerd 'JA Zandleven 1917' (linksonder)

potlood op papier, zonder lijst, 20,5x17 cm (in passe-partout: 61x47 cm)

Conditie: enige verkleuring en kleine kreuk linksonder