Lot 14
Online-Only - Fine Art & zilver - januari/februari 2019
Jan Adam Zandleven (1868-1923)

Landweg met karrenspoor

gesigneerd en gedateerd 'J.A. Zandleven./1918.' (linksonder)

zwart krijt en bruin pastel op papier geplakt op board, zonder lijst, 31x41 cm (in passe-partout: 47x61 cm)

Provenance:
-Veiling, Mak van Waay, Amsterdam, 22 april 1971, lot 563.

Conditie: papier geplakt op board, pinholes in de hoeken en klein scheurtje linksonder

€ 150,00
€ 250,00
€ 80,00

Hamerprijs: € 80