Lot 13
Online-Only - Fine Art & zilver - januari/februari 2019
Jan Adam Zandleven (1868-1923)

Boerderijtje in de sneeuw

gesigneerd en gedateerd 'J.A. Zandeleven./1907.' (rechtsonder)

zwart, wit en rood krijt op papier, zonder lijst, 28x38 cm (in passe-partout: 47x57 cm)

Provenance:
-Veiling, Glerum, Den Haag, 18 december 1990.

€ 150,00
€ 250,00
€ 90,00

Hamerprijs: € 90