Lot 11
Online-Only - Fine Art & zilver - januari/februari 2019
Jan Adam Zandleven (1868-1923)

La Roche

gesigneerd in initialen en gedateerd 'J.A.Z./1908' (linksonder); geannoteerd en gedateerd 'La roche/Sept'08' (linksboven)

zwart en wit krijt op board, zonder lijst, 33x37 cm (in passe-partout: 61x47 cm)

Provenance:
-Veiling, Paul Brandt, Amsterdam, 17 april 1970, lot 1228.

Condite: enige verkleuring, verder goed.