Lot 9
Online-Only - Fine Art & zilver - januari/februari 2019
Hendrik Johannes Haverman (1857-1928)

Portret van een man

gesigneerd en gedateerd 'Haverman/1918' (linksboven)

zwart en gekleurd krijt opgehoogd met wit op papier, zonder lijst, 45x35 cm (in passe-partout: 61x47 cm)

Provenance:
-Veiling, Van Stockum, Den Haag, 26 april 1972, lot 37.

Conditie: enigszins verkleurd en papier aan de rechterzijde in twee delen