Lot 14
Christmas Auction - 12, 13 en 14 december 2018

F. van de Burg (21e eeuw)

'Oude haven Rotterdam'

linksonder get., tevens in dorso get.

olieverf op doek, 79x119 cm

€ 300,00
€ 400,00