Lot 8
Online-Only - Fine Art & zilver - januari/februari 2019
Hendrik Johannes Haverman (1857-1928)

Componist Hubert Cuypers

gesigneerd en gedateerd 'Haverman/1900' (recchtsonder)

zwart krijt met wit opgehoogd op papier, zonder lijst, 36x27 cm (in passe-partout: 61x47 cm)

Provenance:
-Veiling, Mak van Waay, Amsterdam, 30 maart 1966, lot 98.

Conditie: vergeeld, verder goed.