Lot 1141
Ramon Valera (1912-1972)

Midden 20e eeuw, Filippijnen.

Een korte, asymmetrische roze jurk, organza, met vlindermouwen en draperie op de heup.

Herkomst: voormalig bezit van Conchita Gaston (een bekende operazangeres)

€ 600,00
€ 700,00