Lot 1143
Ramon Valera (1912-1972)

Midden 20e eeuw, Filipijnen.

Een vloerlange jurk met spaghettibandjes, geborduurd met kralen, met bijpassende satijnen schoenen.

Herkomst: voormalig bezit van Conchita Gaston (een bekende operazangeres)

€ 500,00
€ 600,00