Lot 30
Christmas Auction - 12, 13 en 14 december 2018
Hollandse School (circa 1900)

De aankomst van de vissersboten

gesigneerd 'Eikeleberg' (rechtsonder)

olieverf op doek, 43x65 cm (met lijst: 64x87 cm)

Conditie: oppervlaktevuil en miniem pigmentverlies links

€ 400,00
€ 600,00