Lot 2643
Autumn Auction: Asian Art - 23 november 2018
Een melk en bloed ronde schotel

Qianlong, gemerkt met een ruit.

Met een decor van bloemenrotsen rond een centraal floraal medaillon, de rand met cartouches op servetwerk.

D 35,5 cm

Schilfers, randrestauratie.

€ 300,00
€ 400,00