Lot 3107
Autumn Auction: Asian Art - 23 november 2018
Een Thai stenen hoofd van Boeddha

16e eeuw

Een Ayuthaya stenen hoofd van Boeddha met sporen van lakwerk en verguldsel. Op houten sokel.

H 14 cm (zonder sokkel)

€ 250,00
€ 300,00