Lot 2624
Autumn Auction: Asian Art - 23 november 2018
Vier blauw geglazuurde vaasjes

18e eeuw.

Een donkerblauwe balustervormige, een turquoise geglazuurde balustervormige met blauwe vlekken, een donkerblauw geglazuurd met verguld vaasje met deksel en een lichtblauwe gespikkelde, met houten voetjes. (4)

H 12,5, 16, 12,5 en 10,5 cm

Peervormige gespikkelde vaasje met gerestaureerde hals.

€ 700,00
€ 900,00