Lot 24
Christmas Auction - 12, 13 en 14 december 2018

Willem Elisa Roelofs (1874-1940)

Stilleven met kreeft, citroen en granaatappel

rechtsonder get., tevens in dorso get. en gedateerd 1906

olieverf op doek, 50x73 cm

€ 700,00
€ 1.000,00